BC PREP – Grey Division – Girls

Rosters

Schedule

Practices

SkyFeverStormMystics
Anna SchoutenDiana Rueda MiramontesDiya BrarHaily Lidder
Harleen KhatkarJaskirat SohalLyla KolesnichenkoNavreet Brar
Pramanpreet AtwalSchae Danica KiddTaniya MandAnnie Khosa
Jahnavi BectorRameena BrarRenee MorrowSohila Sethi
Amber SamraAriana ThapaAvleen ShettraDanielle Dulay
Gurleen MannGurleen KangGurneer BrarHanna Khattra
Homanpreet KaurIkjot BiryahJaismeen SandhuJill Procyshyn
Julia CroftJustine DhaliwalKhushideep NandaParveen Gill
Perneet DhaliwalPrabhgun ToorPrabhjit HeirPreet Brar
Sahara MundyShreya GroverGursimran LalliIshita Kohli
Jeevan SandhuManraj SekhonNavneet PaddaSiya Sharma
Simran ToorJaya BachraGurleen SandhuAnjali Bisla
Ratanjot Dhaliwal
TEAMTEAMTIMEDATELOCATION
SKYFEVER400PMSEP 22BC PREP (15358-67AVE)
STORMMYSTICS400PMSEP 22BC PREP (15358-67AVE)
SKYMYSTICS400PMSEP 29BC PREP (15358-67AVE)
STORMFEVER400PMSEP 29BC PREP (15358-67AVE)
***NO GAMES******NO GAMES******NO GAMES******OCT 06***BC PREP (15358-67AVE)
SKYSTORM400PMOCT 13BC PREP (15358-67AVE)
FEVER MYSTICS400PMOCT 13BC PREP (15358-67AVE)
SKYFEVER400PMOCT 20BC PREP (15358-67AVE)
STORMMYSTICS400PMOCT 20BC PREP (15358-67AVE)
SKYMYSTICS400PMOCT 27BC PREP (15358-67AVE)
STORMFEVER400PMOCT 27BC PREP (15358-67AVE)
SKYSTORM400PMNOV 03BC PREP (15358-67AVE)
FEVERMYSTICS400PMNOV 03BC PREP (15358-67AVE)
***NO GAMES******NO GAMES******NO GAMES******NOV 10***BC PREP (15358-67AVE)
SKYFEVER400PMNOV 17BC PREP (15358-67AVE)
STORMMYSTICS400PMNOV 17BC PREP (15358-67AVE)
SKYMYSTICS400PMNOV 24BC PREP (15358-67AVE)
STORMFEVER400PMNOV 24BC PREP (15358-67AVE)
SKYSTORM400PMDEC 01BC PREP (15358-67AVE)
FEVERMYSTICS400PMDEC 01BC PREP (15358-67AVE)
SKYFEVER400PMDEC 08BC PREP (15358-67AVE)
STORM MYSTICS400PMDEC 08BC PREP (15358-67AVE)
ALL STAR AWARDS AFTER EACH GAMEALL STAR AWARDS AFTER EACH GAMELAST GAMES OF SEASONDEC 08BC PREP (15358-67AVE)

Girls Grey division practices
TUESDAYS:
Grade 8 girls, 600pm – 700pm on Court 1
Junior girls, 700pm – 800pm on Court 1